هویج ربات خنده دار Misanthropic آب و هوا است در نهایت در اندیشه

>

هویج آب و هوا بلند شده است بهترین دلیل برای خرید آی فون اما نمی شود: آب و هوا طعنه آمیز هوش مصنوعی در حال حاضر بر روی آندروید کار می کند. ما مطمئن سهام اپل نازل شدن خواهد شد.

هویج را حیله — روزنوشت آب و هوا هوش مصنوعی است که به سختی تحمل انسان — همواره خنده دار است اما که نمی خواهد مهم بسیار اگر نرم افزار یکی از بهترین رابط های کاربری برای آب و هوا وجود دارد. آن کند, است که چرا دوستان با استفاده از آی فون خود را درباره آن بسته نیست.

و در حال حاضر در نهایت همه سر و صدا است می بینید. برو جلو و سعی کنید از نسخه توسعه در Google Play. نسخه رایگان آگهی پشتیبانی است، اما 4 دلار در سال خواهد شد باز کردن ویدجت، حذف تبلیغات و چند ویژگی های بیشتر از جمله صرفه جویی در زندگی را به شما بدهد:

اگر شما فکر نمی کنم که خنده دار من می روم به جلو بروید و توصیه است که شما نصب هویج، اما در غیر این صورت آن را بررسی کنید. با تشکر من برای Abhimany Ghoshal که وب بعدی برای اشاره به نسخه آندروید!

جاستین گلدان سردبیر اخبار برای چگونه به گیک است. او در ژنراتور اورگن زندگی می کند. اگر شما می خواهید او را در توییتر و فیس بوک، دنبال کنید. لازم نیست.