نحوه تماشای پروکسی iPlayer با ExpressVPN (EASY 2021)

>

پروکسی iPlayer از نظر محتوای بسیار غنی است اما در مورد VPN ها نیز بسیار خشن است. این بدان معنی است که اگر می خواهید آن را از خارج از انگلستان تماشا کنید ، تعداد VPN بسیار کمی وجود دارد که می توانید به آنها اعتماد کنید. از نظر من ، بهترین دسته قطعاً ExpressVPN است.

این شبکه دارای یک سرور بزرگ از 3000 سرور در 90 کشور است ، بنابراین من برای دریافت آدرس IP انگلستان به راحتی توانستم. بعلاوه ، با سرعت بسیار بالا و سریع پروتکل Lightway ExpressVPN جدید و راحتی ویژگی MediaStreamer آن ، هنگام پر کردن فصل های آخر Bloodlands یا EastEnders ، مشکلی برای من پیش نیامد.

چه چیزی آن را به بهترین گزینه برای iPlayer پروکسی تبدیل می کند این است که برای عبور از geoblocks و فایروال های سیستم عامل بسیار کم مشکل است . چیزی که تقریباً همه VPN های دیگر با آن دست و پنجه نرم می کنند.

این بدان معنا نیست که در هنگام استفاده از ExpressVPN مشکلی وجود ندارد و ما به موارد زیر خواهیم پرداخت. اگر هنوز مطمئن نیستید ، می توانید با خیال راحت بدانید که 30 روز ضمانت بازگشت پول به شما امکان می دهد یک طرح بدون خطر را خریداری کنید.

راهنمای سریع: نحوه تماشای پروکسی iPlayer با ExpressVPN در ماه مه 2021

1. مشترک شدن در ExpressVPN.
  2. برنامه را بارگیری و نصب کنید و به یک سرور در انگلیس متصل شوید .
  3. به پروکسی iPlayer بروید و شروع به تماشا کنید .

پروکسی iPlayer را با ExpressVPN اکنون تماشا کنید!

از قبل ExpressVPN دارید اما آیا نمی توانید به پروکسی iPlayer دسترسی پیدا کنید؟

حتی وقتی صحبت از iPlayer پروکسی و سایر سیستم عامل های پخش جریانی مانند آن می شود ، حتی بهترین VPN موجود در بازار نیز 100٪ در برابر مشکلات مصون نیست. دلیل اصلی این است که سیستم عامل هایی مانند پروکسی iPlayer ، Netflix و Amazon به طور مداوم در حال نوآوری و به روزرسانی نرم افزار خود برای شناسایی ، مسدود کردن و لیست سیاه سرورهای VPN هستند .

خطر برخی از مشکلات جزئی را اضافه کنید یا نظارت بر پایان شما و تعجب آور نیست اگر VPN شما در یک نقطه خاص کار کند. خوشبختانه ، بیشتر مشکلات احتمالی راه حل های آسان و سریع دارند . من بیشتر آنها را در زیر به روشی ساده و تازه کار آورده ام:

• VPN را قطع و دوباره وصل کنید : VPN از این نظر مانند هر نرم افزار دیگری است و خاموش و روشن کردن آنها بیشتر مشکلات را حل می کند.
  • حافظه پنهان و کوکی های خود را پاک کنید : خدماتی مانند ExpressVPN با مخفی کردن داده های موقعیت مکانی شما از سایتهایی که بازدید می کنید و دسترسی موقت به سرورها و IP ها در هر کشور ، بنابراین به نظر می رسد شما واقعاً در آنجا کار می کنید.
    گفته شد ، حتی بهترین VPN حق بیمه نیز نمی تواند تمام داده های شما را پنهان کند و سایت هایی مانند پروکسی iPlayer در جستجوی حافظه پنهان مرورگر شما بهتر و بهتر می شوند. برای جلوگیری از این مشکل ، به سادگی تاریخچه مرورگر خود را پاک کنید.
  • استفاده از یک پنجره مرور ناشناس : روش دیگر برای جلوگیری از نفوذ پروکسی iPlayer به داده های مرورگر شما ، استفاده از یک پنجره ناشناس است. این منطقه ای است که حتی بهترین VPN ها نیز آن را پوشش نمی دهند اما حالت ناشناس یک مرورگر خوب می تواند ExpressVPN را بسیار موثر تکمیل کند.
  • پروتکل های VPN را تغییر دهید : پروتکل جدید Lightway ExpressVPN این سریعترین سرویس VPN در بازار را ایجاد می کند و برای تماشای پروکسی iPlayer عالی است. با این حال ، بسته به سرور ، شرایط یا به روزرسانی جدید سیستم عامل جریان ، ممکن است مجبور شوید برای جلوگیری از شناسایی به پروتکل دیگری بروید. این سرویس دارای پروتکل های زیادی برای انتخاب از جمله OpenVPN ، WireGuard ، PPTP ، IKEv2 و سایر پروتکل ها است. تغییر پروتکل عملیاتی VPN آسان است – فقط به تنظیمات برنامه بروید و یک مورد دیگر را انتخاب کنید. Lightway تنها پروتکل کافی برای پخش جریانی سریع نیست ، بنابراین همه آنها را امتحان کنید تا زمانی که موردی را پیدا کنید که کار می کند.
  • تغییر سرور VPN دیگری : مسئله احتمالی دیگر این است که پروکسی iPlayer به سادگی فهمیده است که شما استفاده می کنید سرور VPN و آن را مسدود کرده است. این یکی از اصلی ترین راه هایی است که سیستم عامل های جریان برای مقابله با VPN تلاش می کنند. ExpressVPN دارای یک شبکه سرور به اندازه کافی بزرگ است ، به طوری که شما همیشه می توانید به سرور دیگری تغییر وضعیت دهید و این مشکل معمولاً خود برطرف می شود. به عنوان پروکسی iPlayer. این به این دلیل است که سرویس های پخش جریانی نیز به طور مداوم در حال به روزرسانی هستند تا VPN ها را مسدود کنند.
  • تست نشتی را اجرا کنید : مرورگرهای ما تنها مکانی نیستند که داده ها می توانند از آنجا نشت کنند ، بلکه معمول ترین آنها است. مقصر مکرر دیگر ، توسعه دهنده WiFi است. برای مشخص کردن منبع دقیق نشت ، انجام آزمایش نشت اغلب ایده خوبی است.
  • با خدمات مشتری تماس بگیرید : اگر به نظر می رسد هیچ یک از موارد بالا کار نکرد ، با تماس با خدمات مشتری 24/7 ExpressVPN دریغ نکنید . از نظر من ، آنها بسیار حرفه ای و باتجربه هستند و احتمالاً خواهند فهمید که مشکل شما چیست.
  • تغییر به VPN دیگری : این ممکن است در نهایت تنها گزینه شما باشد. ExpressVPN در حال حاضر بهترین سرویس برای پروکسی iPlayer است ، بنابراین پیشنهاد می کنم قبل از شروع جستجوی گزینه های دیگر ، مراحل فوق را طی کرده و با خدمات مشتری تماس بگیرید. دو VPN دیگر که توصیه می کنم IPVanish و CyberGhost هستند. IPVanish دارای یک شبکه سرور پایدار و سریع و همچنین اتصالات دستگاه نامحدود در هر حساب است. از طرف دیگر ، CyberGhost بسیار کاربر پسند است و یکی از بهترین مجموعه های ابزارهای امنیتی و حریم خصوصی در تجارت را در اختیار دارد.

iPlayer پروکسی را با ExpressVPN اکنون تماشا کنید!

چرا از ExpressVPN برای تماشای پروکسی iPlayer استفاده می کنید؟

ExpressVPN بهترین VPN برای پخش جریانی امروز است – نه فقط برای پروکسی iPlayer بلکه برای سیستم عامل های دیگر مانند Netflix ، HBO Max ، Amazon Prime Video ، Hulu ، Showtime و موارد دیگر. این به چندین عامل مانند شبکه سرور غول پیکر ExpressVPN شامل 3000 سرور در 90 کشور مربوط است. این به تنهایی چیزی است که اکثر VPN های دیگر ندارند و این اطمینان را می دهد که حتی اگر پروکسی iPlayer برخی از سرورها را مسدود کند ، شما همیشه یک سرور متفاوت برای بازگرداندن خواهید داشت.

ExpressVPN دارای بهترین ابزارهای رفع انسداد در تجارت است. – این امر در درجه اول برای دستیابی به دسترسی از طریق geoblocks پروکسی iPlayer بسیار مهم است. با ورود به سیستم ، پروتکل جدید Lightway سریعترین سرعت ممکن را برای پخش مستقیم در HD تضمین می کند.

ویژگی MediaStreamer این امکان را برای شما فراهم می کند که پروکسی iPlayer را تقریباً در هر دستگاهی ، از جمله یک دستگاه مشاهده کنید که معمولاً از VPN مانند تلویزیون LG یا Apple TV پشتیبانی نمی کنند. من خودم آن را آزمایش کرده ام و تنها کاری که باید انجام می دادم نصب برنامه روی روترم بود و می توانستم هر چیزی را در Apple TV مشاهده کنم.

ExpressVPN همچنین 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد. هنگامی که سیاست بازپرداخت را آزمایش کردم ، دو روز بعد پول به حساب من برگشت.

iPlayer پروکسی را با ExpressVPN اکنون تماشا کنید!

بهترین سرورهای ExpressVPN برای تماشای Netflix

وقتی نوبت به جریان می رسد ، همه سرورها برابر نیستند و بعضی از آنها سرعت بیشتری نسبت به بقیه دارند. با تشکر از پروتکل Lightway ، شما همیشه باید کیفیت فیلم عالی داشته باشید ، اما اگر می خواهید تجربه iPlayer پروکسی خود را حتی بیشتر بهینه کنید من پیشنهاد می کنم ابتدا سرورهای لندن شرقی ، لندن یا ومبلی را آزمایش کنید .

اگر شما می خواهید به سرورهای خارج از انگلستان متصل شوید. من همچنین توصیه می کنم Los Angeles 3، San Jose، and Tampa برای ایالات متحده ، مونترال یا تورنتو برای کانادا ، پاریس 2 برای فرانسه و اروپای مرکزی و توکیو 1 برای ژاپن من سرعتی برابر با 60 مگابیت در ثانیه با همه کسانی که حتی سعی کردم از آنها برای پروکسی iPlayer به طور قاره ای استفاده کنم ، دارم.

البته ممکن است تجربه شما متفاوت باشد ، بنابراین برای یافتن بهترین ها استفاده از تست های سرعت داخلی ExpressVPN را فراموش نکنید. سرور برای شما اگر این اولین بار است که چنین کاری انجام می دهید ، در اینجا یک چارچوب اساسی برای سرعت مورد نیاز برای کیفیت فیلم مورد نظر خود ارائه شده است:

• سرعت 500 کیلوبیت بر ثانیه تا 1 مگابیت بر ثانیه برای کیفیت فیلم 240p تا 360p.
  • 1.5 Mbps تا 3 Mbps با کیفیت فیلم 480p ~.
  • 5 Mbps برای کیفیت فیلم 720p HD یا بهتر.
  • 25 Mbps برای Ultra HD 1080p یا کیفیت بهتر.

Netflix را با ExpressVPN اکنون تماشا کنید!

س FAالات متداول

بهترین VPN برای پروکسی iPlayer چیست؟

من هنوز خدمتی را پیدا نکرده ام که با پروکسی iPlayer عملکرد بهتری نسبت به ExpressVPN داشته باشد. ترکیبی از یک شبکه سرور بزرگ و قابل اعتماد ، ابزار عالی رفع انسداد ، سریعترین سرعت ممکن سرور و ویژگی های اضافی مانند MediaStreamer به ExpressVPN کمک می کند تا از سایر خدمات موجود در بازار متمایز باشد.

استفاده از این برنامه VPN نیز نرم و بصری است. ، این گزینه را حتی برای اولین بار در اختیار کاربران قرار می دهد.

آیا می توانم از VPN رایگان برای تماشای iPlayer پروکسی استفاده کنم؟

VPN های رایگان زیادی وجود دارد اما هنوز یکی از موارد مناسب برای تماشای پروکسی را پیدا نکرده ام. iPlayer یا سایر سیستم عامل های پخش جریانی. دلیل این امر دو برابر است. VPN های رایگان نه شبکه سرور دارند تا بتوانند به چنین سیستم عامل هایی دسترسی مطمئن داشته باشند و نه سرعت کافی برای تجربه مشاهده HD را ارائه می دهند.

در عوض ، گزینه ساده تر و بسیار م moreثرتر دریافت خدمات برتر است. مانند ExpressVPN. به این ترتیب می توانید در حین بهره مندی از 30 روز ضمانت استرداد پول برای اطمینان از اینکه از خدمات راضی هستید ، از پروکسی iPlayer نهایت استفاده را ببرید.

کدام VPN سریعترین است؟

] یک زن و شوهر از VPN از نظر سرعت معمولاً مکان را در بالا تغییر می دهند اما در حال حاضر ExpressVPN قطعاً سریعترین VPN برای پخش جریانی است. پروتکل جدید Lightway این سرویس را مقدم بر رقابت می کند. من با استفاده از ExpressVPN دو برنامه و چندین فیلم را در پروکسی iPlayer بدون بافر تماشا کردم و کیفیت فیلم هرگز پایین نیامد.

چگونه می توانم آدرس IP انگلستان را دریافت کنم؟

دریافت آدرس IP انگلیس با ExpressVPN چند ثانیه طول می کشد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که وارد برنامه شوید ، هر یک از سرورهای VPN در انگلستان را که مخصوص پخش جریانی هستند انتخاب کنید و برنامه به طور خودکار شما را به یک آدرس IP در انگلیس متصل می کند. این باید تمام نیاز شما برای دسترسی به تمام مطالب پروکسی iPlayers باشد. اگر می خواهید به سرور یا کشور دیگری بروید ، فقط با استفاده از سرور دیگری این روند را تکرار کنید.

پروکسی iPlayer را با ExpressVPN امروز تماشا کنید

تعداد کمی از VPN ها تجربه ای سازگار و راضی کننده با سیستم عامل هایی مانند پروکسی iPlayer ارائه می دهند اما ExpressVPN بهترین است از آنهایی که من تاکنون آزمایش کردم. با تمام سرویس های دیگر ، من حداقل حداقل چند مسئله یا ویژگی های فرعی را پیدا می کنم ، اما همه چیزهایی که از ExpressVPN دیده ام برای جریان سازی درجه یک هستند.

از ابزارهای انسداد انسداد و پایگاه سرور بزرگ ، تا سرعت چشمگیر و برنامه ها و ویژگی های کاربر پسند ، این VPN هر آنچه را که می خواهم وقتی می خواهم آنلاین را تماشا کنم دنبال می کنم ، دارد.

دسته‌هادانلود نسخه ی جدید فیلتر شکن freegateبرچسب‌ها، ، ، ، ، ،