فرانسه توقیف تلفن های هوشمند و قرص در طول مدرسه ساعت

>

Mototola موتور E5 علاوه جلو صفحه نمایش در دست

• A جدید فرانسه قانون منع استفاده از تلفن های هوشمند و قرص در مدرسه.
  • قصد قانون این است که برای کمک به جلوگیری از اعتیاد به گوشی های هوشمند و حفظ کلاس درس به عنوان محل یادگیری است.
  • قانون شبیه به یکی دیگر از قانون فرانسه است که کارفرمایان را از نیاز به کارکنان برای همیشه “متصل می شود.” ممنوع است

قانونگذاران فرانسوی تصویب لایحه گسترده در دوشنبه است که به طور موثر استفاده از گوشی های هوشمند و قرص را در سیستم های مدرسه فرانسوی ممنوع، ما را از طریق واشنگتن پست آموخته.

با توجه به جمله بندی این قانون دانش آموزان زير 15 دیگر شخصی هوشمند دستگاه را به مدرسه و یا حداقل آنها را به طور کامل در طول روز مدرسه خاموش شده اند قادر به.

که این لایحه حمایت می گویند که قانون جدید خواهد شد کمک به محدود کردن مقدار افزایش زمان مصرف توسط جوانان امروزی و همچنین حفظ کلاس درس به عنوان محل یادگیری. مقاله مرتبط

قبل از این قانون قانون شد، دانش آموزان فرانسوی از با استفاده از تلفن های هوشمند و قرص ساعات کلاس درس ممنوع شد اما استفاده از آنها می تواند بین طبقات. و حتی اگر قانون جدید این دستگاه های هوشمند آشکار توقیف، جمله بندی استثنا برای استفاده های آموزشی و فعالیت های فوق برنامه و برای دانش آموزان معلول را.

Benoît همون مجلس، سوسياليستى و وزیر سابق آموزش و پرورش فرانسه حمایت قانون مشابه گذشته در فرانسه در سال گذشته که نیاز به شرکت های فرانسوی به پیش نویس قوانینی برای محدود کردن مطالبات کارفرمایان برای کار کردن ساعت تکنولوژی مانند پاسخ ایمیل ها و پیام های متنی. همون گفت پراکسی ، “کارکنان جسمی ترک دفتر، اما آنها کار خود را ترک. آنها نوع الکترونیکی دسته سه تایی مثل سگ متصل باقی می ماند.”

تا آنجا که چه می گوید همون حس می کند، به نظر می رسد که جوانان امروز مشکلی مخالف از همیشه مایل به متصل اند. من بیش از 15 20 سال پیش، بنابراین من نمی توانم تصور مدارس مختلف در حال حاضر باید با گوشی های هوشمند در همه جا. در حالی که در روی چیزی حساب کردن آن بسیار دشوار است برای گرفتن بچه ها به تمرکز است و نه بازی در گوشی خود، من نمی دانم چگونه موثر ممنوعیت آشکار خواهد شد.

بعدی: چیزی آنلاین اشتراک قانون کالیفرنیا نیاز به کسب و کار به شما لغو آنلاین